20 Ocak 2009 Salı

YENİ YIL YENİ BAŞLANGIÇLAR ETKİNLİĞİ

Burçakcığımın düzenlediği güzel bir etkinlik olur da ben hiç katılmaz mıyım? Yeni Yıl Yeni Başlangıçlar etkinliğinin son aşamasına geldik ve hediyelerimizi yayınlıyoruz. Burçakcım bu güzel etkinlik için çok teşekkür ederim. Blog dünyamızdaki dostluklarımızı pekiştirdiğimiz ve heyecanlı bir bekleyiş sonrası hediyelerimize kavuşmanın mutluluğunu yaşadığımız bu güzel etkinliklerinin devamını can-ı gönülden istiyorum. :)

Ben hediyemi tam yılbaşı günü aldım. Gerçekten bir yeni yıl hediyesi oldu. Sevgili Özlem'e çok teşekkür ederim. Blogunu ziyaret edince göreceğiniz gibi Özlem tam bir kitap kurdu. Eee doğal olarak hediyelerin en güzelini Dostoyevski'nin Yeraltından Notlar adlı kitabını almış bana. Daha önce okumadığım ve okumayı istediğim bir kitapla karşılaşınca çok mutlu oldum. Özlemcim çok teşekkür ederim. Henüz elimdeki kitapları biteremediğim için hediye kitabımı okuyamadım. Ama okunacaklar listesinde ön sıraya yerleşti. :) Bu güzel etkinlik sayesinde senin gibi bir kitap kurdu blogcu ile tanışmak benim için büyük bir zevk. Bundan sonra kitap almadan önce senin bloguna bir göz atacağım.
Ben hediyemi ise severek takip ettiğim bir blog dostum Sevda'ya aldım. Sevdacım umarım yılbaşı hediyelerini beğenmişsindir. Hediye belirleme konusunda bana büyük bir ipucu veren Burçakcığıma ise teşekkürü bir borç bilirim. :) Etkinliğe katılan ve emeği geçen herkese çok teşekkürler. Sevgiler...

3 yorum:

Adsız dedi ki...

Sevgili Ganne,
Bende seni tanıdığıma çok memnun oldum. Artık sayfan takip listemde :) Sevdiğim bir yazar ve romanı. Bende seninle paylaşmak istedim. Hediye kitabımı beğenmene de çok sevindim. Çok öpüyorum.

Leyya dedi ki...

dostoyevskiyi severim ben de ama bu kitabı okumadım..ben de ilk fırsatta okumak isterim..afiyettesinizdir inşllh ganne

mutlulukmutfaktagizlidir dedi ki...

Canım, hediyeni beğenmiş olmana çok sevindim. Bir bardak sıcacık çay ya da kahve eşliğinde, bacaklarını uzatıp keyifle okursan, etkinliği gülümseyerek anımsarsan çok çok mutlu olurum!
Öptüm seni!